Power Plate V Jámě 8

Monika Leová - Česká MISS 2013

"Se cvičením v Jámě jsem byla velmi spokojena. Trenérky byly milé a profesionální a byla to opravdu makačka.
Druhý den jsem cítíla svaly, o kterých jsem nevěděla, že je mám :-)"

Claudia shiffer - topmodelka

"Ráda používám Power Plate® jako součást svého fitness režimu, protože i při nedostatku času můžu opravdu intenzivně cvičit. Jako pracující matce s hektickým pracovním rozvrhem mi používání Power Plate® pomáhá zůstat ve formě bez toho, abych trávila hodiny v tělocvičně."

Elle Macpherson - topmodelka

"Miluji svůj nový Power Plate®. Již po dvou týdnech cvičení na Power Plate® vidím rozdíl na svých nohou a na břiše. Opravdu to funguje, vše se zdá mnohem pevnější. Je skvělé vidět výsledky již za tak krátkou dobu a přitom jen s malou námahou!"

Kylie Minogue - zpěvačka

"Mí přátelé mi pořád vyprávěli o Power Plate®, a teď konečně vím proč. Je to skvělý vynález a pohodlný, časově efektivní způsob tréninku!"

Natalie Imbruglia - zpěvačka

"Power Plate® mám opravdu ráda. Ušetří mi spoustu času a poskytuje mi cílený trénink, který opravdu přináší výsledky. Vím, že posiluji a dostávám se do kondice za zlomek času oproti normálnímu cvičení."

Hilary Swank - herečka

"Líbí se mi, že s Power Plate® mohu vše odcvičit doma za velmi krátkou dobu. Jsem opravdu překvapena tím, že stroj dokáže procvičit a zapojit specifické svaly a zároveň zlepšit mou ohebnost. Je to prostě báječné."

Lynne Robinson - guru pilates

"Považuji Power Plate® za jeden z nejlepších nových trendů v dnešním fitness. Nemůžu se dočkat, až vyzkouším principy cvičení Pilates na Power Plate®."

Clint Eastwood - herec

"Power Plate je rychlý a efektivní posilovací stroj, který využívám předtím než jdu hrát golf, protože mi pomáhá se uvolnit a být pružný."

Sting a The Police - profesionální hudebníci

"Kapela musí být ve vrcholné fyzické formě, aby vydržela každodenní cestování a večerní koncerty. Power Plate® je pro nás důležitý, protože nám pomáhá cítit se a vypadat co nejlépe. Vzít ho na koncertní šňůru byl ten nejlepší nápad a rozdíl je znát."

Ob Brinded - Kondiční a rehabilitační trenér, FC Chelsea

"Zasadil jsem se o to, aby trénink na Power Plate® byl součástí našich kondičních a preventivních protokolů. Hráči vědí, že jim pomáhá při vzpírání; používá se jako součást našich preventivních programů před tréninkem."

Colin Jackson - MBE, renomovaný atlet

"Power Plate® je úžasný stroj. Přestože je nenáročný, funguje právě na místech, která nejde lehce posilovat, a co si budeme povídat - hlavně v partiích, které každý muž dobře zná!!! Používám Power Plate® obden a jeho účinky už cítím. Přál bych si, abych mohl cvičit na Power Plate® ještě když jsem závodil. Ušetřilo by mi to čas strávený v posilovně."